شانزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت برگزار شد.

دسته: اخبار روز , دولت و مجلس
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۱ آبان ۱۳۹۸

شانزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت برگزار شد.

 

مراسم روز ملی کیفیت صبح روز ۱۹ آبان در مرکز همایش‌های دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
در این مراسم از نفرات برتر شانزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت قدردانی شد.
در طول ۱۵ دوره این جایزه هیچ یک از سازمانها شایسته اهدای تندیس طلا و نقره شناخته نشده بودند، اما در این دوره به دو شرکت تندیس جایزه ملی کیفیت اهدا شد و به ۱۵ سازمان‌ دیگر در سطح اشتهار و اهتمام گواهی کیفیت داده شد.
در این مراسم فولاد مبارکه اصفهان برای اولین بار در طول ادوار جایزه موفق به کسب تندیس سیمین گردید و مجتمع صنایع لاستیک یزد حائز دریافت تندیس برنز جایزه ملی کیفیت ایران شدند.

فرزین انتصاریان، رییس انجمن مدیریت کیفیت ایران، در این مراسم گفت: جایزه ملی کیفیت بر اساس مصوبه شورای عالی استاندارد به سازمان‌های دولتی، خصوصی و تعاونی اعم از خدماتی و تولیدی اهدا می‌شود.

انتصاریان اضافه کرد: در ارزیابی شانزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران در بخش آموزش و پرورش ۳۳ مدرسه انتخاب و گواهینامه اهتمام به کیفیت به آنها اعطا شد.

دبیر کارگروه ارزیابی جایزه ملی کیفیت گفت: ارزیابی‌های انجمن مدیریت کیفیت ایران نشان می‌دهد که کیفیت خدمات در دانشگاه‌ها بسیار پایین است و باید خدمات در بیمارستانها ارتقا یابد.

دبیر برگزاری اختتامیه شانزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران با اشاره به اینکه دوره‌های آموزشی تخصصی از خود ارزیابی، خوداظهاری و …در انجمن ملی کیفیت برگزار می‌شود، گفت: هر ساله تعدادی ارزیابی به انجمن کیفیت اضافه می‌شوند که امسال نیز ۳۰ نفر به همکاران ارزیابی اضافه شد.

فرشید شکرخدایی با بیان اینکه ۳۷ هزار مدرسه در جایزه ملی کیفیت ارزیابی شده‌اند، افزود: اگر مدل کیفیت در دانشگاه‌ها کشور اجرا شود و اگر به جایزه ملی کیفیت بپیوندند در آینده دانشگاه‌های در کلاس جهانی خواهیم داشت.

او با تاکید بر اینکه سطح خدمات در بیمارستان‌ها بسیار پایین است، تصریح کرد: ارزیابی‌های انجمن مدیریت کیفیت ایران نشان می‌دهد که کیفیت خدمات در دانشگاه‌ها بسیار پایین است و باید خدمات در بیمارستان‌ها ارتقا یابد.

 

 


نوشته شده توسط:IFOI - 185 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱
برچسب ها:
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A