نمایشگاه KISHINVEX

دسته: اخبار روز , دولت و مجلس
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۰ آبان ۱۳۹۸

نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور و نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی

 

در چند سال گذشته شرایط اقتصادی ایران به گونه ای رقم خورده که در مقاطع اخیر بیشتر از هر زمان دیگری ضرورت افزایش دانش تخصصی مدیران و مسئولین اقتصادی و همچنین حفظ ارتباطات بین‌المللی احساس می‌گردد.

سال ۱۳۹۸ که به نام سال رونق تولید نامگذاری گردیده فرصت مغتنمی در اختیار بازار سرمایه کشور قرار داده که با طراحی و پیاده سازی ابزارها و نهادهای متناسب و افزایش آگاهی بخش از طریق اطلاع رسانی مناسب موجبات هدایت جریان نقدینگی به مسیر صحیح و در نتیجه تقویت بنگاه‌های تولیدی و ایجاد رونق اقتصادی اهتمام ورزند.

از سوی دیگر جذب منابع سرگردان مالی به طرح‌ها و پروژه‌های سرمایه گذاری کشور نه تنها باعث ایجاد اشتغال و افزایش بهره‌وری در اقتصاد کشورمان می‌گردد، بلکه از طریق هماهنگی مناسب بین ارکان بازارهای پولی و سرمایه‌ای کشور موجبات برون رفت از عمده چالش‌های موجود را فراهم خواهد آورد.

یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی– KishINVEX2019 – به همراه برگزاری نشست‌های تخصصی و همایش‌های جانبی از ۲۷ لغایت ۳۰ آبان ماه سالجاری در جزیره کیش برگزار می‌گردد.


نوشته شده توسط:IFOI - 185 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷
برچسب ها:
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A