مهندس ناصر امینی از حمایت صنعتگران از موسسه مهرسهیلا تشکر و قدردانی کرد

دسته: انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر ایران
2 دیدگاه
شنبه - ۲۶ آبان ۱۳۹۷

به گزارش اینپیا، هفته گذشته موسسه مهرسهیلا میزبان جمعی از فعالان صنعت پلاستیک کشور بود که در مراسم گلریزان خیریه مهرسهیلا شرکت کرده بودند. به همین بهانه، اینپیا به گفت‌وگو با مهندس ناصر امینی، مدیر موسسه خیریه مهرسهیلا نشست. او صحبت‌های خود را با تشکر صمیمانه از همه صنعتگران و پزشکان که موسسه را حمایت کرده‌اند آغاز کرد و خبر داد: این موسسه تاکنون تنها زیر چتر خداوند و عزیزان صنعتگر بوده و با کمک آنها تا این لحظه ۵۷۲ شخص را تحت پوشش خود قرار داده است.

امینی در خصوص اهداف موسسه توضیح داد: مشخصا هدف اصلی ما کمک به بیماران سرطانی است. این موسسه با هدف آموزش، پیشگیری و درمان بیماران سرطانی فعالیت دارد. باید تاکید کنم که این سه مرحله نیز در راستای هم هستند و از هم جدا نیستند. تجربه به ما نشان داده که هر سه مقوله باید کنار یکدیگر باشند. به همین سبب، موسسه مهرسهیلا تمام تلاش خود را برای این امور به کار گرفته است. در ماموریت ما تعریف شده که به سهم خودمان امید را در جامعه متولد کنیم که با کمک خداوند این امر را پیگیری خواهیم کرد.

وی در ادامه درخصوص روند کلی مجموعه مهرسهیلا بیان داشت: پس از مدتی که از فعالیت موسسه گذشت، متوجه شدیم که یک دست صدا ندارد. لذا فراخوانی بین صنعتگران و پزشکان دادیم که ۴۳ نفر به نمایندگی به کل جامعه صنعت و پزشکی دور هم جمع شدند و حامی مجموعه شدند. به حول الهی تلاش‌های خود را برای آموزش، غربالگیری، پیشگیری و درمان به کار گرفته‌ایم. حوزه فعالیتی ما نیز فعلا در شهر تهران و البرز است که امیدواریم بتوانیم در این مرحله از فعالیت خود کاری را برای جامعه از پیش ببریم.

مهندس امینی در ادامه خبر از ساخت مرکزی جامع برای بیماران سرطانی داد: ساخت مرکز جامع سرطان در دستور کار ما قراردارد که در آن تحقیقات، پژوهش، آموزش، درمان، تفریح و همه ملزوماتی که در راستای پیشگیری و درمان سرطان هست در این مرکز وجود خواهد داشت. در این راستا اقداماتی صورت گرفته و به یاری خداوند به زودی ساخت این مرکز را کلنگ زنی خواهیم کرد. برنامه این مرکز نیز توسط مهندس علی ناظمی تدوین شده که باید از ایشان تشکر و قدردانی کنم.

مدیر موسسه مهرسهیلا در رابطه با مراسم هفته گذشته این مجموعه توضیح داد: در در گلریزان ۲۲ آبان مشارکت همکاران و عزیزان صنعتگر عالی بود و نزدیک ۷۵۰ میلیون تومان از سوی صنعتگران برای حمایت از موسسه جمع‌آوری شد. حمایت‌های پزشکی و آزمایشگاهی و هنری نیز بسیار زیاد بود. سال خاطره انگیری بود و از همه عزیزانی که در این مراسم شرکت کردند تشکر و تقدیر ویژه داریم. من مطمئن هستم خداوند خیر و برکت این حمایت را در زندگی این عزیزان روشن خواهد کرد.

وی در پایان در خصوص رویکرد این موسسه تاکید داشت: باتوجه به محوریت علمی این موسسه از ابتدا طبق اصول و برنامه‌ای راهبردی که توسط مهندس مخبریان نژاد تدوین شده کار خود را آغاز کرده است. از همه عزیزانی که به هر نحو حامی این موسسه بودند صمیمانه تشکر می‌کنم که همه کمک‌های خود را در طبق اخلاص گذاشتند.

 


نوشته شده توسط:پشتیبان - 6412 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸
برچسب ها:
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A