فدراسیون صنعت نفت ایران برگزار می نماید…

دسته: اخبار روز , اخبار فدراسیون , سر تیتر اخبار
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

سازمان‌هاي امروزي در محيطي با پيچيدگي زياد و تغييرات سريع مواجه هستند و یکی از مشکلات عمده و عدیده بسیاری از مدیران در فضای کسب و کارشان، نداشتن تصویری یا تصاویری نزدیک به واقعیت‌های محتمل از آینده است.

نياز به انعطاف پذيري براي تغييرات آينده امري محسوس است که متاسفانه آن طور که باید بحث خاصي در مورد رسيدن به اين انعطاف پذيري صورت نگرفته است و هم‌چنين مطالعات مناسبي در مورد اكتشاف و شناسايي تغييراتي كه در آينده رخ خواهد داد، انجام نشده است. انعطاف پذيري در ظاهر به عنوان اطمينان يافتن از اين‌كه يك برنامه مي‌تواند به سرعت در مواجهه با حوادث خارجي غير منتظره مجددا نوشته شود، تعريف مي‌شود.

اين ايده كه برنامه مي‌تواند شامل ارزيابي در مورد اين‌كه چه حوادث غير منتظره‌اي احتمال دارد رخ دهد و چگونه سازمان به آن‌ها پاسخ مي‌دهد و سازمان به چه اطلاعاتي براي قضاوت در مورد اين حوادث نياز دارد به عنوان يك واقعيت خود را نمايان مي‌سازد.

فدراسیون صنعت نفت ایران با در نظر گرفتن شرایط کنونی، کارگاهی را با عنوان «کارگاه عملی تدوین سناریو» طراحی و با حمایت اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌نماید.

این کارگاه توسط اساتید فن به شرح پوستر پیوست به مدت ۸ ساعت (یک روز کاری کامل) برای دبیران تشکل‌ها و مدیران اجرایی آنان برنامه‌ریزی شده است.

ثبت نام از شنبه ۲۰ مردادماه آغاز خواهد شد.

اولویت ثبت نام با تشکل‌های بخش خصوصی صنعت نفت خواهد بود. 

محل لینک فرم ثبت نام در پرتال فدراسیون با علامت فلش قرمز مشخص شده است :

 

برای دسترسی مستقیم به فرم ثبت نام روی کلمه لینک کلیک فرمایید.


نوشته شده توسط:IFOI - 168 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
oprolevorter جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۱۴ ب.ظ

Spot on with this write-up, I actually suppose this website wants much more consideration. I’ll probably be again to read far more, thanks for that info.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A