زنگنه: برنامه وزارت نفت در بخش استارتاپ‌ها نیمه دوم امسال عملیاتی می‌شود

دسته: اخبار روز , اخبار نفت
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۳۰ تیر ۱۳۹۸

۲ دلیل وزیر نفت برای حضور در نمایشگاه الکامپ

زنگنه: برنامه وزارت نفت در بخش استارتاپ‌ها نیمه دوم امسال عملیاتی می‌شود

وزیر نفت دو دلیل برای بازدیدش از نمایشگاه الکامپ عنوان کرد و گفت: وزارت نفت برای بخش استارتاپ‌ها که ان شاء ا … نیمه دوم امسال عملیاتی می‌شود، برنامه مفصلی دارد.

به گزارش خبرنگار شانا، بیژن زنگنه عصر امروز (شنبه، ۲۹ تیرماه) در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) و نمایشگاه رونق تولید و ساخت داخل درباره دلیل حضور خود در این نمایشگاه اظهار کرد: دو دلیل وجود داشت، نخست، مربوط به بخش رونق تولید با تمرکز بر بخش‌ ساخت تجهیزات و قطعات بود که نمونه بزرگ‌تر و کامل‌تر آن را در حوزه نمایشگاه نفت امسال که اردیبهشت ماه برگزار شد، داشتیم و دلیل دیگر آن آشنایی بیشتر با استارتاپ‌ها و شتاب دهنده‌ها بود.

وی با بیان اینکه وزارت نفت برنامه  مفصلی برای این بخش (استارتاپ) دارد که ان شاء ا …  نیمه دوم سال عملیاتی می شود، تصریح کرد: مقدمات مربوط به بخش استارتاپ هم‌اکنون در معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت در حال آماده شدن است و  زمین و امکانات آن هم تخصیص داده شده است و در حال سازماندهی آن هستیم که کار بزرگی در حوزه “ری” است.

وزیر نفت ادامه داد: در واقع مجموعه‌ای در منطقه عمومی ری به عنوان پارک فناوری و توسعه استارت‌تاپ‌ها تاسیس می‌شود.

وی تاکید کرد: آشنایی بیشتر با فعالیت‌های مربوط به بخش استارتاپ و شتاب‌دهنده دیگر هدف من از بازدید امروز بود تا در این بخش تصمیم‌های درست و نتیجه بخشی داشته باشم.

زنگنه در حضور بیش از یک ساعته خود در دو نمایشگاه یاد شده از سالن ۳۸B که به رونق تولید و ساخت داخل اختصاص داشت و همچنین از سال ۷ و ۸ و ۹ که مربوط به بخش استارتاپ‌ها و شتاب دهنده‌ها بود، بازدید کرد.


نوشته شده توسط:پشتیبان - 6412 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵
برچسب ها:
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A