شاخص مصرف برق تجدید پذیر صنایع (فناوری اطلاعات)

دسته: ویژه بین الملل
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۳ آذر ۱۳۹۷

اطلاعات این شکل صرفا بر اساس اطلاعات ارائه شده شرکتها در سال ۲۰۱۷ است. میزان برق تجدیدپذیر تولید/مصرف شده هر شرکت ممکن است در مرور زمان تغییر کرده باشد.

 

بخش فناوری اطلاعات یکی از پیشگامان استفاده از برق تجدیدپذیر است و همچنان بیشترین میزان خرید برق خورشیدی و بادی متعلق به این بخش، RMI 2018 ‌است.سهم قابل توجهی از هزینه شرکت های IT  برای اجرای مراکز داده و خدمات محاسبات ابری اختصاص داده می‌شود.

 

شرکت ها به طور فزاینده ای از برق تجدید پذیر استفاده می کنند تا این هزینه ها را کاهش دهند و موجب کاهش نوسانات قیمت برق شوند، در حالی که همزمان اهداف کاهش تولید گازهای گلخانه ای خود را دنبال می‌کنند.

 

نزدیک به ۵۰ درصد از شرکت های فناوری اطلاعات (که گزارش ارائه داده‌اند) برق تجدید پذیر مصرف می‌کنند و ۱۲ درصد (۲۲ تراوات ساعت) از کل برق مصرف شده در این بخش از منابع تجدید پذیر تامین می‌شود. طبق گزارش‌های سال ۲۰۱۷، اکثر برق تجدیدپذیر مصرفی از EAC (بخش انرژی تفکیکی، تقریبا ۶۲٪) و سپس PPA (24٪) خریداری شد. شرکت اهای IT سهم بسیار کمی در تولید برق تجدیدپذیر به منظور مصرف خود (۴ درصد) ایفا کردند. در شکل فوق، ۲۵ شرکت از بزرگترین مصرف کنندگان برق تجدیدپذیر ارائه می‌شود.


نوشته شده توسط:پشتیبان - 6134 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵
برچسب ها:
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال