آینده نفت و گاز: هشت پیش بینی برجسته (۶) : تحول دیجیتالی-فراساحلی

دسته: ویژه بین الملل
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۲ آذر ۱۳۹۷

صنعت نفت و گاز همیشه در صدر بوده است و مدتهاست در سیستم‌های معتبر بازتعریف می‌شود تا عملکرد آن ارتقا یابد. اگرچه با تحول دیجیتالی شدن این بخش نیز دستخوش تغییر خواهد شد، سازمان‌ها نیز به دنبال فناوری‌هایی هستند که نیازهای روزافزون، امنیت و ایمنی و نیاز به بهره‌گیری از نوآوری دیجیتال آنها را پاسخگو باشد.

تحول دیجیتالی نیازی به “خانه تکانی ” ندارد (رویکرد rip and replace). در عوض، سازمان ها باید به چشم فرصت به این تحول نگاه کنند که توانایی عملکردی تسهیلات خود را بهبود بخشند و به محیط نرم افزاری جدیدی کوچ کنند. هیچکس نمی‌تواند انکار کند که آینده متعلق به فناوری‌های دیجیتالی است. با نگاهی پیش رو می‌توانیم انتظار داشته باشیم که خیلی از سازمان‌ها استانداردهای جدیدی تعریف کنند و پیچیدگی دیجیتال را تسخیر کنند.

سازمان های فعال در صنعت نفت و گاز به دنبال سیستم های باز هستند که با هزینه کم و حداقل مشکل در تحول دیجیتال پیشرو باشند. زمانی که مسیر دیجیتالی شدن برای این شرکت ها هموار شد، صرفه جویی هزینه و بازدهی قابل توجه صنعت اتوماسیون، این فرایند را گسترش خواهد داد.

از شرکتهای پیشرو در این تحول، BP است که می تواند پلتفرم فراساحلی خود را مدیریت کند؛ آمادگی برای طوفان،مدیریت عملکرد مخازن، و از این قبیل همه با کنترل از راه دور در لحظه قابل اجراست.

اد هارینگتون، مدیر گروه اتوماسیون فرایندهای باز


نوشته شده توسط:پشتیبان - 6134 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴
برچسب ها:
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال