صنعت پالایش کشور به دنبال افزایش تولید مستمر و با کیفیت است

دسته: اخبار روز , پالایش و پخش , دولت و مجلس
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

 

دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایشی گفت: گردش مالی صنعت پالایش کشور ۳۵ هزار میلیارد تومان در سال است که شرکت های پالایشی با همه مشکلات موجود، همچنان به دنبال افزایش تولید به طور مستمر و با کیفیت بالا هستند.
ناصر عاشوری در نشست روابط عمومی های انجمن صنفی پالایشگاه های کشور که در پالایشگاه تبریز برگزار شد، افزود: این انجمن تکمیل کننده زنجیره خدمات و فعالیت های وزارت نفت، شرکت ملی پالایش و پخش و به طور کلی دولت در بخش صنعت پالایش کشور است.
وی با بیان اینکه در مواردی که وزارت نفت و شرکت ملی پالایش و پخش به لحاظ قانونی و حقوقی نمی توانند ورود کنند، انجمن درصدد حل مشکلات برمی آید، ادامه داد: هدف مشترک بخش دولتی و خصوصی توسعه و تولید و ارتقای تولید در صنعت پالایش کشور است.
عاشوری تاکید کرد: پالایشگاه های کشور به عنوان یک بنگاه اقتصادی باید سودآور باشند تا بتوانند از قبال آن هزینه های تولید، نیروی انسانی ومالیات پرداخت کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، رئیس انجمن صنفی پالایشگاه های کشور بر اهمیت به نیروی انسانی در شرکت های پالایشی نیز تاکید و تصریح کرد: منابع انسانی تمام سرمایه اصلی یک مجموعه به حساب می آید که رشد تولید با کیفیت در سایه توجه به امور نیروی انسانی شکل می گیرد.
وی با اشاره به اینکه نیروها باید خود را وابسته به صنعت و پالایشگاه بدانند گفت: برای داشتن یک مجموعه نیروی انسانی متبحر و با انگیزه باید نکاتی از قبیل ارتقای پلکانی، انجام تنبیه و تشویق بر اساس معیارهای مدیریتی صحیح رعایت شود.
عاشوری با بیان اینکه باید اصل صرفه جویی در شرکت ها رعایت شود، گفت: موضوع صرفه جویی یک اصل مقدم است که نباید به خاطر آن اصل انگیزه را در نیروی انسانی فدا کنیم.

ضرورت افزایش انسجام میان بخش دولتی و خصوصی

در ادامه این نشست زیبا اسماعیلی، رئیس روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی نیز گفت: با شکل گیری انجمن صنفی انسجام بیشتری میان بخش خصوصی و دولتی شکل گرفته که این انسجام در روابط عمومی های آن نیز قابل مشاهده است.
وی با تاکید بر اینکه پالایش و پخش یکی از افتخارات صنعت نفت کشور است، افزود: با بهره گیری از علوم و فنون جدید در روابط عمومی ها باید نسبت به اقناع افکار عمومی و تبیین تلاش ها و دشواری های صنعت پالایش و پخش تلاش بیشتری کرد.
اسماعیلی یادآوری کرد: شرکت ملی پالایش و پخش به عنوان تنها مجموعه ای که با مردم ارتباط مستقیم دارد، باید پاسخگو باشد که تاکنون به ویژه در ماههای اخیر همینطور بوده است.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ مشکلی در زمینه تولید و توزیع سوخت کشور وجود ندارد، ادامه داد: روابط عمومی ها باید  برای آسودگی خاطر شهروندان اخبار موثق در رابطه با تولید و توزیع را از طریق اطلاع رسانی های صحیح و به موقع منتشر کنند زیرا دنیای کنونی ارتباطات به قدری تغییر کرده است که هر خبر و اطلاع رسانی به صورت آنی و لحظه ای باشد.
در این نشست روسای روابط عمومی هریک از پالایشگاه های واگذار شده به بخش خصوصی گزارش عملکرد خود را به ویژه در بخش مسئولیت های اجتماعی ارائه کردند.
همچنین از سه نفر از کارکنان زحمتکش پالایشگاه تبریز که از سوی انجن صنفی کارفرمایی پالایشگاهی به عنوان برگزیده انتخاب شده بودند، قدردانی شد.

نوشته شده توسط:پشتیبان - 6412 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴
برچسب ها:
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال