نصب بیش از ۲٫۴ گیگاوات فوتوولتاییک خورشیدی در سه ماه دوم ۲۰۱۷ در آمریکا

دسته: انجمن بهينه سازی مصرف انرژی ايران
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۰ آبان ۱۳۹۶

طبق گزارش جدید GTM و انجمن صنایع انرژی خورشیدی SEIA، ایالات متحده بیش از ۲٫۴ گیگاوات فوتوولتاییک خورشیدی در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ نصب کرده است، که نسبت به سال گذشته رشد ۸ درصدی را نشان می دهد.
به طور خلاصه، در مجموع ۲۳۸۷ مگاوات در سه ماهه دوم نصب شده است که مجموع ظرفیت تولیدی آمریکا را به ۴۷٫۱ گیگاوات رسانده است؛ میزان برقی که برای روشن نگاه داشتن ۹ میلیون خانه کافی است.
درگزارش دیده بان بازار انرژی خورشیدی آمریکا پیش بینی شده است که تا پایان امسال در مجموع بیش از ۱۲٫۴ گیگاوات ظرفیت جدید به صنعت خورشیدی افزوده خواهد شد، که نسبت به پیش بینی ۱۲٫۶ گیگاواتی قبلی GTM اندکی کاهش را نشان می دهد.
ابیگیل راس هاپر، رییس انجمن صنایع انرژی خورشیدی،‌ در این باره می گوید: “این گزارش یکبار دیگر نشان می دهد که انرژی خورشیدی رو به افزایش بوده و به بیشتر کردن سهم خود از تولید برق ادامه خواهد داد. سال گذشته، شرکت های خورشیدی ۱۷ برابر بیش از باقی اقتصاد شغل ایجاد کردند و تولید ناخالص داخلی ما را میلیاردها دلار زیاد کرده است. ما قصد داریم به حمایت خود از سیاست هایی که باعث می شوند این صنعت بتواند رشد فوق العاده خود را ادامه دهد ادامه دهیم.
مترجم: مهندس فرزام ابریشمی


نوشته شده توسط:مدیر سایت - 7081 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶
برچسب ها:
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال