رییس کمیسیون انرژی مجلس: با حمایت بخش خصوصی میزان قابل توجهی از فعالیت های جاری را به سوی آن سوق دهیم

دسته: اخبار فدراسیون , ویژه های خبری
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۴ آبان ۱۳۹۵

:به گزارش دبیر کل فدراسیون صنعت نفت ایران 
حضور جناب آقای حسنوند رییس کمیسیون انرژی مجلس در جمع اعضای هیات مدیره فدراسیون صنعت نفت ایران 
چیکده سخنان آقای حسنوند در خصوص توسعه فضای گفت و گو دولت و بخش خصوصی …
اذعان دارید که دولت به قدر شایسته و نیاز، به بخش خصوصی بهای لازم را نمی دهد، ما قصد داریم با حمایت بخش خصوصی میزان قابل توجهی از فعالیت های جاری را به سوی آن سوق دهیم. بخش خصوصی باید در مجلس کرسی در شان را داشته باشد و از یک کرسی سخن گو فراتر رفته و تاثیرگذار شود. اگر نوشتن برنامه ششم توسعه به مجلس داده شود برنامه های حمایتی خوبی برای توسعه بخش خصوصی در ذهن داریم که بتواند بخش اعظمی از مسایل اقتصادی و توسعه آن را حل نماید.
کمیسیون انرژی مجلس می تواند ۵ مشاور داشته باشد و شما می توانید از ظرفیت کمیسیون و مشاورین آن در قانون گذاری، ایجاد ارتباطات بین المللی، تصویب طرح ها و لوایح استفاده کنید. ما می توانیم از تخصص و تجربه شما در همه حوزه ها استفاد نماییم چرا که اعتقاد داریم لوایح از طرح ها پربارتر و قابل اتکاترند چون کارشناسی دولت ها از مجلس بیشتر است. ما خوش حال خواهیم شد با کمک بخش های حقوقی و حقیقی با دانش و تجربه بتوانیم طرح هایی را که بتواند راه گشا باشد به دولت ارائه دهیم که در نهایت سربلندی را مهیا نماید. به طور حتم در بسیاری موارد ما میزبان خواهیم بود.
ما به دنبال افزایش ظرفیت کمیسیون هستیم و خوشحال خواهیم شد با کمک شما این امر صورت گیرد.


نوشته شده توسط:مدیر سایت - 6860 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸۷
برچسب ها:
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار